DRIVR

Video: Fifth Gear – Tesla Roadster Sport Facelift

Honda’s sporthybride mag dan nog in de early adopter-fase zitten, de CR-Z bewijst wel dat de termen groen en DRIVR stilaan te combineren vallen. Maar wie echt verslavende G-kicks van een elektromotor wil (in de trant van 0-100 in 3,8s), moet bij de peperdure Tesla Roadster Sport zijn – een verderontwikkeling van het origineel uit 2008. En guess what: terwijl de meeste reviews doorgaans laaiend zijn over het Amerikaanse initiatief, komt Mr. Needell deze keer met een andere kijk op de zaak:

Doe mij dan maar twee Lotus Exiges…

Share Button

4 Responses

 1. Ken Divjak says:

  Verfrissend en absoluut down to earth:

  “It’s a great electric car, but not a supercar”

  Ik zie Tiff toch nog altijd graag aan het -err- werk;)

 2. Benny Herdewyn says:

  Ik begrijp dat Tesla met hun eerste project de kosten laag diende te houden en dus niet volledig van nul kon beginnen, vandaar de link met Lotus. Anderzijds loop je zo wel het risico telkens te moeten uitleggen waarom hij niet rijdt zoals een Elise: een goeie eye catcher dus om deuren te openen, maar met een lastig pak bagage (letterlijk en figuurlijk)…

  Ik vermoed dat de Model S interessanter gaat zijn als ijkpunt:
  http://drivr.be/2010/02/22/tesla-model-s-te-mooi-om-waar-te-zijn-videos/

 3. JDM says:

  Zo, het bewijs is geleverd: “The CR-Z is a more involving DRIVR’s Car”.

  Of wil je liever in een elektrische centrifuge rondrijden? Ik ben benieuwd hoelang je plezier zal beleven aan de honderdduizenden euro’s die je spendeerde.

  Cijfers zijn leuk, ervaringen zijn leuker. Tenzij je graag stoeft over wie de langste heeft, zonder hem ooit met plezier te gebruiken…

 4. saab 9000 turbo says:

  100m van mijn thuis heeft er iemand een van de eerste tesla’s, mischien wel de eerste van Belgie? iedereen in onze gemeente spreekt erover, als je een porsche of ferrari zou kopen zou dat niet zo zijn omdat dat gemeengoed is in onze gemeente, het blijft toch iets speciaal, vooral als hij optrekt

Leave a Reply